IZIWASH Renk Koruyucu Mendil

IZIWASH Renk Koruyucu Mendil

Hem beyazlar hem renkliler çamaşır sepetinizin içerisinde birikmiş bir şekilde sizi mi bekliyor? İşe hangisinden başlayacağınıza karar veremiyor musunuz? Yoksa her ikisinin miktarı da çamaşır makinenizi çalıştırmaya değmeyecek kadar az mı? Eğer çamaşırlarınızın bu şekilde birikmesini istemiyorsanız EGD Tekstilin ürünleri arasında bulunan İzi Wash renk koruyucu mendillere en uygun fiyat seçenekleriyle sahip olabilirsiniz. Bu ürün sayesinde bütçenizi zorlamadan çamaşırlarınızın birikmesini engelleyebilirsiniz.

Renk koruyucu mendiller adeta hanımların işini kolaylaştırıyor. Bu mendiller sayesinde istediğiniz miktardaki renkli ve beyaz çamaşırları birarada kolaylıkla yıkayabilirsiniz.

IZIWASH renk koruyucu mendil yüksek miktarda katyonikleştirilmiş elyaf içerir. Bu elyaflar tekstil ürünlerinde kullanılan anyonik boyayı üzerine çekerek hapsederler. Bu şekilde tekstil ürünün üzerinden suya geçen diğer tekstil ürününe gidemeden yakalanmış olur. Birbirlerini kirletemezler.

IZIWASH renk koruyucu mendil in kullanımı çok basittir. Çamaşırlarınız makine yerleştiriken, çamaşırlarınızla beraber IZIWASH renk koruyucu mendil i de aralarına koyuyoruz. Ve çamaşırları normalde nasıl yıkıyorsak aynı şekilde yıkamaya devam ediyoruz. Sonuç çok çarpıcı. İçeriden çıkan IZIWASH renk koruyucu mendil in kendisi nasıl fayda sağladığının ispatı.

IZIWASH Renk Koruyucu Mendil Kullanımı Ne İşe Yarar Nasıl Çalışır?

IZIWASH Renk Koruyucu Mendil

IZIWASH renk koruyucu mendil her yıkamada ve her çamaşırda rahatlıkla kullanabilirsiniz. IZIWASH renk koruyucu mendil i kullanrak sağlayacağımız faydalar ;

  • Elektrik tasarrufu
  • Su tasarrufu
  • Deterjan tasarrufu
  • Atık suyu yükü azalır.
  • Çamaşır yıkama kazalarını önler.(renk değiştirmiş kirlenmiş çamaşırlar)
  • Çamaşırlarınız daha uzun süre canlı parlak ve kendi renginde kalır.
  • Ve en önemlisi zamanınız size kalır . hafta sonları çamaşır yıkamak için ayıracağınız zamanı kendiniz ve sevdiklerinizle harcayabilirsiniz.

Yanlışlıkla beyazlarınızın arasına renkli bir çorap mı kaçtı? Ya da koyu renkli bir bluz yüzünden o bembeyaz elbisenizin rengi mahvolmuş olabilir.Kar beyaz pantolonunuz artık kirli bir beyaza, griye veya krem rengine mi döndü? Giyilemez bir hal alan beyazlarınız için üzülmeye son veriyoruz!

Çünkü artık renkliler ve beyazlar bir arada yıkanabilecek! Yukarıda bahsetmekte olduğumuz ürün sayesinde renklilerinizi ve beyazlarınızı bir arada yıkayabilirsiniz. Çamaşır sepetini döküp renklileri ve beyazları ayırmanıza gerek kalmadı! Ürünümüzü satın almak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Sevebilirsin...